Hygienická opatření proti šíření COVID-19 během konference / COVID-19 restrictions at our conference

Vážení účastníci,

zdraví NÁS všech je hodnota, kterou nelze jinak vyjádřit. Prosím, mějte na paměti základní hygienická opatření, které současná situace vyžaduje a přistupujte k těmto opatřením důsledně.

Na konferenci si předem připravte aplikaci TEČKA či certifikát o prodělaném očkování, případně potvrzení o prodělání nemoci či platný test dle doporučení MZČR https://koronavirus.mzcr.cz/ nebo https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test.

Prosím, mějte připravený respirátor během konference.

Konferenční tým SCUP a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Dear participants,

Please note that health is one of the most important things in our lives. Please, we would like to ask you to check actual restrictions about COVID-19 situation on governmental websites https://koronavirus.mzcr.cz/.

Please, wear a mask during the conference.

We would like to see during registration if you are vaccinated or you absolved an illness COVID-19 with a valid confirmation certificate. Accepted is also a valid COVID-19 test recommended by the government https://koronavirus.mzcr.cz/ or https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test.

Thank you for understanding.

SCUP team and Faculty of Education Palacky University in Olomouc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *